י"ז 10, צפת ישראל

  • כספת פלדה
  • מסך אלסידי וכבלים
  • אינטרנט אלחוטי חינם
  • קפה, תה וחלב

בדירת הגן הממוקמת בחצר עתיקה יש מקום מרווח לששה אורחים.

דירת הגן הקסומה, המתחבאת בתוך מבוך של משעולים עתיקים מרוצפי אבנים, מחזירה אתכם לעידן אחר. רבים וטובים שאבו השראה מהבית הזה, ביניהם הציירת הישראלית עליזה נאור שהיתה גרה ויוצרת כאן. שביל להולכי רגל עובר תחת קשת עתיקה לתוך גינה שגדר אבניה תומכת שיחי ורדים, גפנים ועצי מנדרינות. שלחן וארבע כסאות מצפים שם למתעדנים על תה בחצר.

חדר המגורים המקומר מרוהט בשלחן עץ וששה כסאות. חלונו משקיף על מדרכות מרוצפות אבנים ומעבר להן אל הרי מירון. ספה נוחה הופכת בלילה למיטה, שמתחתיה נשלפת בעת הצורך מיטה נוספת. קירות חדר האמבטיה הקטן בנויים אבן מסותתת כעין מערה; יש שם אסלה ומקלחון. צמודה לדלת מבחוץ מראה מגולפת ביד אומן וכיור מאבן ירושלמית על כן נחושת.

המטבחון שבגומחה כולל כיור, מקרר עם תא הקפאה, תנור מיקרוגל, קומקום חשמלי, פלטת בישול לסיר אחד. קפה נמס, מבחר סוגי תה, סוכר וחלב. כוסות, ספלים, גביעי יין, צלחות, קערות וסכו"מ בשרי וחלבי עומדים לרשותכם. לשומרי שבת יש בחדר מיחם, פלטה ושעוני שבת.

מחדר המגורים עולים במדרגות לחדר נוסף שתקרתו קמרון אבן חשוף נהדר. גם כאן ספה ההופכת למטה או שתים, וכן מכשיר טלויזיה שטוח מחובר לכבלים.

פנימה יותר חדר שינה מקומר ורומנטי ובו שתי מיטות נפרדות עשויות ברזל בסגנון מרוקני מוצעות בכחול פרחוני ולצדן שידות לילה עתיקות ומנורות קריאה המשרות אוירה של עולם שכבר שקע. בחדר השרותים המקומר אף הוא וקירותיו אבן מלבד האסלה גם מקלחת בעלת ראש גשם.

מידע נוסף: כל החדרים ממוזגים ומחוממים ויש בהם הרבה מקום לתליית בגדים. חנויותיה ומסעדותיה של צפת רחוקות צעדים אחדים בלבד, ובהליכה של כעשר דקות מגיעים לעיר העתיקה על בתי הכנסת וגלריות האמנות שלה. החניה לאורחים נמצאת במרחק של שתי דקות הליכה ברחוב הפלמ"ח שאליו עולות מדרגות מבית האירוח. לששה יש בדירת הגן מקום מרווח, ויש מקום להעמיד בה עוד מיטה נוספת ו\או מיטת תינוק. לתשומת לבכם: קבוצות גדולות יותר יכולות לשכור את דירת הגן ביחד עם סטודיו הגן הסמוך, אשר לו כניסה נפרדת מאותה חצר, אך גם דלת פנימית אל דירת הגן. בשתי היחידות יחדיו יכולים ללון עד שמונה אורחים.

שם מלא

דואר אלקטרוני

נושא

הודעה