ט"ו 80, צפת ישראל

  • כספת פלדה
  • מסך אלסידי וכבלים
  • אינטרנט אלחוטי חינם
  • קפה, תה וחלב

בית נוף מקסים וגדול כל משפחה תשמח לחוות אווירת בית מחוץ לביתם

ממוקם מעל סוויטות רימון וסרנטי בלב קריית האומנים , פארקפלייס בית באווירה צפתית ברמה גבוהה , מקסים ביופיו שלשה חדרי שינה סלון פינת אוכל ומטבח , מרפסת נוף אידיאלי למספר זוגות או בא עם כול המשפחה.

שער דלת כניסה בורגונדי (בורדו) מוביל ל- 20 מדרגות המובילות למרפסת נוף מהממת לפארק והרי מירון כיסאות ושולחן המזמינים ליהנות ולרוגע , במיוחד בשקיעת החמה מיד בכניסה לפארקפלייס תרגישו בבית חלומות משמאל מטבח מעץ מהגוני עם גרניט חומה פתוח לסלון מרווח עם פינת אוכל כמו בכל בית יוסף המטבח מאובזר מקרר גדול מיקרוגל כוסות יין צלחות כוסות פינת קפה תה סוכר וחלב.

בסלון כורסה וספות עור הקיר בצבע צהוב וקיר אחר מאבני צפת עם קשתות שאחת מהם בת למעלה מ-600 שנה , על הקיר טלוויזיה עם כבלים , בפינת האוכל מקום ישיבה לשמונה.

ישנם שלשה חדרי שינה עם הול , הראשון טוב לילדים עם מיטת יום שנפתחת לעוד מיטה החדר השני גדול יותר עם מיטה כפולה לזוג עם מקום להוסיף מיטה נוספת או לול החדר השלישי חדר הורים גדול עם מיטה כפולה ארבעה חלונות הקירות בצבע צהוב בהיר שירותים עם ג'קוזי עם ארון עתיק לבגדים טלוויזיה עם כבלים.

מידע נוסף : לכל בתי האירוח של בית יוסף מזגנים לחימום וקירור קרוב לבתי כנסת חנויות וגלריות אינטרנט חינם פינת קפה תה סוכר.

שם מלא

דואר אלקטרוני

נושא

הודעה