בית הנוף

הפלמ"ח 21, צפת ישראל

  • כספת פלדה
  • מסך אלסידי וכבלים
  • אינטרנט אלחוטי חינם
  • קפה, תה וחלב

הבית הגדול הזה על שלושת חדרי השינה שלו יכול לאכסן עד תשעה אורחים באופן מרווח ונוח – ובגדול.

הרגישו מרוממים מהעולם – צפו מזרחה ועל הכינרת! מעל רחוב הפלמ"ח, בדיוק מתחת למצודה ההיסטורית, מציע בית הנוף שלוה ומרגוע. משעול להולכי רגל, שלאורכו צומחים עצי רימון וגפנים, מוליך מהכביש אל בית הנוף. שער נפתח אל משטח עץ גדול אשר עליו שלחן עץ וכסאות. התבודדו לכם עם ספר בערסל שמעליו סוכה חיה של שריגי גפן. לעיניכם פרוס הגליל עד הכינרת ונפרסות השכונות הקרובות ביריה וגבעת שושנה.

נכנסתם בדלת הראשית לפינת הישיבה, ונדמה לכם שנחתתם בבית כפרי בפרובנס. חלונות במשקופי עץ מעוטרים וילונות מתפירת יד מאירים לכם, ספה לשנים מזמינה אתכם, מכוסה בכריות – וכל הגוונים אדום-יין, זהוב וכתום סתוי. שתי המיטות יכולות לשמש בשעות היום כספות נוחות. יש שם גם טלויזיה שטוחה מחוברת לכבלים ונגן דיוידי.

מהחדר עוברים למטבח הגדול הנושם אויר פרובנס. הכתובת על הקיר Mi Casa. Su Casa מקרינה הרגשה קלילה ובהירה של אושר. בסגנון כפרי אמיתי יושבים על המדפים תרנגולים מצחיקים (יש אפילו מקוש בדמות תרנגול!). עם כל אוירתו העתיקה, תקרתו הגבוהה, קשתות האבן שלו וחלונות הזכוכית הצבעונית, בכל זאת אין המטבח חסר מקרר\מקפיא גדול, תנור מיקרוגל וכיריים חשמליות לשני סירים. יש שם ספלים, צלחות, גביעי יין, כוסות, וכן סכו"מ בשרי וחלבי. לאורחים שומרי שבת יש פלטה, מיחם, שעוני שבת ואפילו מערכת נאה להבדלה. דלת אחת נפתחת למרפסת שממנה תוכלו להשקיף על הכינרת כשבידכם כוס הקפה של הבוקר.

מסדרון מוליך לחדר שינה שבו שתי מיטות מוצעות בצבע יין אדום. בחדר השרותים הסמוך אסלה, כיור ומקלחון. גם לחדר השינה האחר, שגווניו ירוק וורוד ושתי מיטות בו, שרותים צמודים ובהם אמבטיה\מקלחת, כיור גדול על כן ואסלה. בהמשך המסדרון חדר מיטות שלישי, קטן יותר, גם בו שתי מיטות ועליהן כריות אקזוטיות בסגנון מרוקני.

מידע נוסף: בכל בתי האירוח „בית יוסף” מיזוג אויר, חימום והרבה מקום לתליית בגדים. הרחוב הראשי, חנויותיו ומסעדותיו, רחוקים מבית הנוף רק חמש דקות הליכה, וברבע שעה מגיעים לבתי הכנסת ולגלריות האמנות של צפת העתיקה.

שם מלא

דואר אלקטרוני

נושא

הודעה

2016-12-08T21:17:20+00:00